Icq banner remover


Dozajista jste se sami sebe ptali, zda je možnost se zbavit veškerého toho otravného balastu ohledně icq. Co si budeme povídat, reklama, jenž se zobrazuje v kdejakém možném okně icq sice platí jeho vývoj, ale čeho moc toho moc.

A to nemluvím o zatížení internetového připojení, což sice při dnešních rychlostech není již tak akutní, ale při analogovém modemu to kdysi znát bylo. Proto vznikl prográmek s výstižným jménem icq bannr remover. Jeho verze pro poslední dostupnou verzi icq mě zklamala akorát v jeho nutnosti instalace, kdysi ho stačilo akorát spustit a reklamní bannery byli pryč.

Takže, jak na to? Po spuštění je potřeba nastavit cestu k icq, standardně C:Program FilesICQ6.5.

Následně si můžete zvolit co všechno chcete odstranit. V nastavení na obrázku dosáhnete čistě odstranění reklam.

icqbannerremover

Navíc si můžete odebrat lištu Xtraz (remove Xtraz bar above the contact list), vyhledávací pole (remove search bar in the contact list) či newbox (remove newsbox under the contact list), nevím jak to správně přeložit, ale zkrátka je to ta dolní část, ve které se nachází rychlé odesílání sms.

V chatovacím okně se reklama odebere samozřejmě taktéž, navíc je tu možnost odstranit horní lištu (remove tool bar in the chat Windows), avšak to není zrovna praktické, protože by jste se tím připravili o rychlou a pohodlnou možnost přepínání funkcí mezi psaním zpráv, posíláním sms, navázání hlasové komunikace a posílání souborů.

One Response to “Icq banner remover”

  1. ICQ 6 zpomaluje můj NTB,proto jej chci odstranit.