Icq indikátor


Zaručeně jste si již na nějakých stránkách všimli indikátoru stavu icq příslušného admina. V podstatě se jedná kus Html kódu, který se přidá do stránek a icq server podle stavu nastaví ikonku pro online či offline. Příslušný kód si webmasteři mohou vygenerovat přímo na stránkách icq.com, avšak zde máte na výběr pouze 10 variant ikonek. Proto dozajista stojí za zmínku i icq indikátory na stránce icq.scatter.cz , kde najdete opravdu pestrý výběr statusů.

Na stránce icq.com můžete po pravé straně vidět 10 nabízených icq indikátorů, pokud si některý zvolíte, zapamatujte si jeho číslo a přejděte k formuláři na konci stránci. V něm naleznete políčko Your ICQ, do kterého vyplníte své icq číslo. Další v pořadí je políčko select the indicator. Tam ponechte Personal Status Indicator. Jako poslední políčko na vyplnění je select design, kde si vyberete číslo vašeho preferovaného icq indikátoru. Stisknutím tlačítka Preview si můžete překontrolovat, zda jde se neupsali v čísle icq. Tlačítko Create My ICQ Status Indicator vygeneruje příslušný kód, který si posléze přidáte do vašich internetových stránek.

icqindikator1

Na stránce icq.scatter.cz je vytvoření indikátoru také hračkou. Pod vámi vybraným icq indikátorem stačí stisknout vložit indikátor do stránky. V následujícím formuláři vyplnit číslo icq, zvolit zda chcete Html kód či bbcode pro fórum a nechat vygenerovat.

icqindikator2