Ochrana soukromí v icq


Dozajista se naskytnou chvíle, kdy si zkrátka nemáte chuť s kýmkoliv povídat v reálu, natož přes icq. Pro takové příležitosti má icq možnost si nastavit tzv. neviditelný režim.

icqbezpecnost1Pro jeho aktivaci stačí akorát najet na záložku neviditelný režim pod tlačítkem statusu. Krom varianty, že jste pro všechny viditelný jako offline máte možnost si nastavit jednotlivě kontakty, pro které budete vidět jako online. Ale to už jsme u celkového nastavení ochrany soukromý, které poskytuje hned tři možnosti nastavení.

Viditelný – při tomto nastavení vás bude nastavený uživatel icq vnímat online i při nastavení neviditelného režimu

Neviditelný – takto nastavený kontakt vás bude za každých okolností vnímat jako offline. Vhodné, pokud se chcete zbavit nějakého otravy, ale zároveň nepřijít o možnost s ním moci komunikovat

Blokovat – uživatelé icq s tímto statusem vás sice normálně uvidí dle vašeho stavu, dokonce vám budou moci psát zprávy o sto šest, avšak daná zpráva bude serverem icq zablokována a nebude vás tedy nikterak otravovat.

Toto nastavení ochrany soukromí si můžete nastavit v úpravě kontaktu pod záložkou Seznamy ochrany soukromí. Tuto záložku naleznete i v menu pod hlavní – možnosti.

icqbezpecnost2

One Response to “Ochrana soukromí v icq”

  1. […] Seznam ochrany soukromí – zde si můžete pro jednotlivé kontakty nastavit svůj stav. Více v ochrana soukromí v icq […]