Posílání zpráv v icq


Nějak obšírně se rozepisovat o tom, jak se v icq píší zprávy by bylo nošení dříví do lesa. Na to, že si dvojklikem otevřeme okno ze seznamu a můžeme komunikovat dozajista každý přijde sám. Zde bych spíše raději zrekapituloval možnosti, které nám icq nabízí, protože již dávno to není jenom o přeposílání zpráv.

Takže si probereme funkce ikonek vlevo od tlačítka odeslat. Někteří dozajista ocení možnost vkládat do textu velkou škálu Smajlíků, skovávajících se za prvním tlačítkem. Pod tlačítkem symbolizující písmeno Z se skrývá tzv. Tzer, neboli vtipné animace. Písmeno T vám nabízí možnost si upravit font, velikost, barvu či zarovnání písma. Ikonka okřídleného Smajlíka zastává tzv. funkci Zlango, jenž má sloužit nějak ve stylu mezinárodního jazyka ve formě ikonek. Poslední ikona má tvar gamepadu zcela záměrně, zde se nachází několik her, které můžete s přáteli hrát.

icqkomunikace

Dozajista zajímavou vychytávkou by byl implementovaný slovník pro kontrolu pravopisu, jen kdyby bylo k dispozici více podporovaných jazyků. V současnosti podporuje bohužel zatím angličtinu, němčinu, italštinu, francouzštinu a španělštinu.

One Response to “Posílání zpráv v icq”

  1. Nejde mě už dlouho aktivovat účet pro další zasílání SMS. Stále mě to hlásí „došlo k chybě,zkuste to znovu zítra)

    děkuji za radu