Řazení icq kontaktů


Po vytvoření skupin je nejvyšší čas si i seřadit jednotlivé kontakty. Jak jsem již poznamenal, jednotlivé kontakty řadit dle abecedy, oblíbenosti, stavu či data přidání. Dozajista k přehlednosti dopomůže i nastavení, zda zobrazovat i offline kontakty, avatary či vůbec uvádět skupiny.

icqseznam6

Takže , jak na to? Klikněte na tlačítko Kontakty, jenž vám nabídne přidat kontakt, zobrazit historii a to co nás v tuto chvíli zajímá, zobrazit/skrýt a seřadit podle. Jen pro úplnost, pod historii se skrývá veškerá vaše komunikace, kdy jste si koho přidali do seznamu, zkrátka vše co se ve vašem icq dělo. Můžete si zobrazit kompletní historii či jednotlivé uživatele icq.

Zobrazit/skrýt
Pod touto záložkou se nachází volba, co vše chcete, aby se vám zobrazovalo.icqseznam7

Skupiny – tato volba vám dává možnost, zda chcete zobrazovat čistě jenom své kontakty či budou pro přehlednost pod skupinama.

Kontakty offline – pokud chcete vidět jenom online kontakty, tak odškrtněte toto políčko. Zaručeně je mít zobrazeny pouze online kontakty velkou výhodou.

Rychlí přístup – Při najetí na kontakt máte možnost rozhodnout, jestli nadále bude icq ukazovat pouze přezdívku nebo se pod ní objeví nabídka s výběrem akce poslat zprávu, sms, hlasový či obrazový přenos atd.

icqseznam8

Ikony – tato záložka rozhoduje o tom, zda se u všech kontaktů budou zobrazovat náhledy avataru. Pokud se lépe orientujete podle nich, jistě tuto možnost využijete, avšak za cenu více zabraného místa.

Seřadit podle
icqseznam9Tato záložka vám dává na výběr dle jakého kritéria si přejete v icq své kontakty seřadit. Zda podle jména (tedy abecedně), stavu (online, nepřítomen), oblíbenosti (s kým více komunikujete) či nedávný kontakt ( zkrátka dle datumu přidání).

Comments are closed.