Status icq


Status nám dává jistou představu, jak si zrovna ten či onen uživatel icq stojí. Často zajisté narazíte na status jsem nepřítomen či nejsem k dispozici, které se po jistém čase neaktivity nastavují automaticky.

Tento čas si můžete dle svého uvážení nastavit pod záložkou Hlavní – možnosti a mezi obecným nastavením najdete možnosti stavu. Zde si krom časové prodlevy pro stavy nepřítomen a nejsem k dispozici můžete navolit, zda se při spuštění hry či přehrávání videa má okamžitě aktivovat status zaneprázdněn.

icqstatus1

I když se i s těmito standardními statusy dá v pohodě vyjít, dozajista jste si u některých známých všimli, že mají v icq nějakou zajímavou hlášku či třeba sdělení. To lze přednastavit ve správci osobního stavu. Do něho se nejkratší cestou dostanete kliknutím na větu napsat poznámku pod svojí přezdívkou.

icqstatus3

Icq vám v tomto správci nabízí krom standardního nastavení si ještě navolit pětici vlastních stavů. U těch si můžete vybrat i ikonku, jenž se vám bude zobrazovat a samozřejmě pro každý si předdefinovat vlastní text.

icqstatus2

One Response to “Status icq”

  1. Jsou ve verzi ICQ 7 také osobní stavy? Nemůžu je tak najít…